Poznaj nas lepiej

Dostarczamy wysokiej jakości edukacji przez ponad 30+ lat

Zespół Szkół nr 3 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wiskitkach to renomowana szkoła zapewniająca naszym uczniom szeroki wybór możliwości nauki  w klasach liceum oraz technikum. Nieustannie rozwijająca się, bogata w wysokiej klasy sprzęt multimedialny cieszy się wysokimi wynikami matur oraz egzaminów zawodowych. W ramach nauki w murach naszej placówki oferujemy uczniom możliwość uczestniczenia w interesujących projektach podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Do najlepszych uczniów skierowany jest projekt Erasmus+, w ramach którego mogą oni odbywać praktyki zagraniczne w Grecji.

Liceum

Program nauczania w liceum stawia duży nacisk na rozwój umiejętności krytycznego myślenia oraz samodzielności, co przygotowuje uczniów do radzenia sobie z wyzwaniami  na poziomie akademickim.

Technikum

Uczniowie technikum mają możliwość zdobywania praktycznych umiejętności poprzez regularne zajęcia warsztatowe i praktyki zawodowe, co jest cenne w kontekście przyszłej kariery zawodowej.

Poznaj nasze kierunki

Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel na przyszłość, mamy idealny program, który pozwoli Ci go osiągnąć.

Technik Informatyk

Liceum Mediacyjno-prawne

Technik Reklamy

Nasza Kadra Nauczycielska

Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel na przyszłość, mamy idealną kadrę, który pozwoli Ci go osiągnąć.

Rembielewski Grzegorz
Wicedyrektor ZS3 Wiskitki, Historyk, Informatyk
Smolarek Anna
Dyrektor ZS3 Wistkitki
Olszewska Katarzyna
Kierownik Szkolenia Praktycznego, Matematyk

Wciąż zastanawiasz się, jaką szkołę wybrać?