NASI MATURZYŚCI PLANUJĄ KARIERĘ I WYBIERAJĄ OPTYMALNĄ ŚCIEŻKĘ ROZWOJU

26 września 2024 r. uczniowie klas maturalnych, tj. kl. 4a, 5Thi, 5 Ti oraz 4b udali się pod opieką wychowawców do stolicy, aby wziąć udział w WARSZAWSKIM SALONIE MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2024.

W tym roku spotkanie młodzieży odbyło się na terenie Szkoły Głównej Handlowej. Nasi Maturzyści mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną licznych uczelni z Polski i z zagranicy, porozmawiać z przedstawicielami działów rekrutacji i studentami oraz uczestniczyć w różnorodnych spotkaniach, warsztatach i seminariach.

Uczniowie uzyskali także szczegółowe informacje na temat egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów w roku 2025, aktywnie uczestnicząc w prezentacjach ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie. Każdy zalogowany wcześniej uczestnik otrzymał od Organizatora INFORMATOR dla MATURZYSTÓW 2025.

Szczególnym zainteresowaniem naszej grupy młodzieży cieszyły się warsztaty z ekspertem Nowej Ery na temat: „Matura bez zmartwień: Kluczowe techniki zapamiętywania” oraz warsztaty: „Ustna matura to nie problem! Jak dobrze wypaść i nie zwariować”- poprowadzone przez przedstawiciela Warszawskiej Szkoły Reklamy.

Zainteresowanie naszych uczniów, ich opinie i aktywny udział w tegorocznym spotkaniu w Warszawskim Salonie, gdzie ” Matura spotkała się ze studiami” jednoznacznie potwierdziły potrzebę uczestnictwa w tego typu przedsięwzięciu. Wielu Maturzystów podczas pobytu zaplanowało strategię i wybrało optymalną ścieżkę swojej kariery.

DO ZOBACZENIA ZA ROK Z PRZYSZŁYMI MATURZYSTAMI !!!

Grupa młodzieży wraz z nauczycielami stoi na chodniku, w tle widoczny różowy budynek SGH.