Spotkanie organizacyjne Erasmus +

W poniedziałek 30 września odbyło się prowadzone przez dyrektora Grzegorza Rębielewskiego spotkanie organizacyjne z młodzieżą zakwalifikowaną na praktyki zagraniczne w Grecji dzięki projektowi o numerze 2024-1-PL01-KA121-VET-000229433 realizowanemu w ramach programu Erasmus+ Mobilność edukacyjna osób współfinansowanego przez Unię Europejską.

13 uczniów z klasy informatycznej oraz 12 przedstawicieli klasy grafiki i poligrafii cyfrowej miało okazję zapoznać się z programem praktyk, obowiązującymi podczas wyjazdu zasadami oraz czekającymi ich obowiązkami. Harmonogram przygotowań do wyjazdu obejmuje również cykl szkoleń, które czekają naszych uczniów w najbliższym czasie, aby mogli jak najpełniej uczestniczyć w projekcie.