3…2…1… START!

Ósmoklasiści gotowi? To już jutro!

W środę 15 maja rozpoczynamy rekrutację na kolejny rok szkolny do liceum i technikum w Zespole Szkół nr 3 w Wiskitkach.

W naszym technikum czekają na Was interesujące i – co równie ważne – dające szerokie możliwości na rynku pracy kierunki kształcenia, w tym:

– technik informatyk

– technik grafiki i poligrafii cyfrowej

– technik reklamy.

W liceum przygotowaliśmy natomiast ofertę dla osób posiadających zainteresowania oraz uzdolnienia społeczne i językowe. W klasie o profilu europejsko-mediacyjno-prawnym proponujemy dodatkowe zajęcia z zakresu:

– dziennikarstwo i copywriting

– mediacje i elementy prawa.

Zapraszamy!

Sześć młodych osób widzianych tyłem idzie parkową aleją. Nad ich głowami znajdują się białę dymki z tekstem prowadzonej rozmowy na temat wyboru szkoły i kierunku. Na dole po lewej biało granatowe stronie logo szkoły, po prawej stronie czerwono-żólto-biały herb powiatu żyrardowskiego, pośrodku granatowy napis z pełną nazwą Zespołu Szkół numer trzy w Wiskitkach.