Praktyczna nauka zawodu w Hotelu Afrodyta

Klasa pierwsza technikum hotelarskiego była wczoraj na wycieczce szkoleniowej w hotelu Afrodyta. Uczniowie pod opieką pani Joanny Oporskiej i Katarzyny Narożnej mieli możliwość poznać swój przyszły zawód od strony praktycznej.

Swoją przygodę zaczęli od najważniejszego miejsca w hotelu, jakim jest recepcja. Później zostali oprowadzeni po pokojach, salach wielofunkcyjnych, poznali też atrakcje, które mają na celu urozmaicić pobyt nawet najmłodszym. Następnie zostali zapoznani z bogatą ofertą usług dodatkowych hotelu (spa, baseny, masaże…).

1thafrodyta23aq

Właściciele hotelu przygotowali małą niespodziankę dla młodzieży w postaci poczęstunku. Na sam koniec przyszli hotelarze mogli rozładować swoje emocje w tamtejszym klubie grając w kręgle, bilard, piłkarzyki czy też tańcząc na parkiecie.