Graficy z ZS3 na targach poligraficznych

W dniu 8.09.2023 r. graficy z klasy 3 Tig wybrali się z inicjatywy nauczyciela przedmiotów zawodowych, pana Jarosława Szafaryna, na wycieczkę zawodową do Nadarzyna, gdzie zwiedzali Targi Print Tech Expo 2023.

Była to świetna okazja do poznania nowych technologii w druku cyfrowym, aktualnych trendów i nowinek świata poligrafii. Młodzież aktywnie uczestnicząc w targach miała okazję porozmawiać z wystawcami o możliwościach współczesnych maszyn i ich zastosowaniu w pracy.

Urządzenia introligatorskie, druk wielkoformatowy, lasery i nadruki UV, to tylko niewielka część asortymentu, który można było zobaczyć na targach. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w rozmowach z wystawcami i w zorganizowanych mini warsztatach.

Pobyt na targach był doskonałą lekcją poglądową, umożliwiającą naszej młodzieży aktywne wiązanie teorii z praktyką.

Już planujemy wyjazd na kolejne targi poligraficzne….