Klasa dziennikarska w Warszawskim Dniu

Tego dnia klasa dziennikarska z Wiskitek długo nie zapomni. Wszystko za sprawą zaproszenia do programu na żywo- Warszawski Dzień w Regionalnej Trójce. Grupę klas dziennikarskich w studiu reprezentowały Natalia i Weronika pod opieką polonistki Anny Wrzesień.

Prowadzący program Natalia Nowak-Podbrożna oraz Paweł Pochwała byli ciekawi, czego uczą się nastolatki w klasie dziennikarskiej w Wiskitkach. Choć, było to nowe doświadczenie, adeptki dziennikarstwa poradziły na sobie wizji wyśmienicie. Pozostali uczniowie mogli obserwować przebieg rozmowy z reżyserki porannego programu, co udokumentowali na zdjęciach.

Po programie, kiedy emocje już trochę opadły, Paweł Pochwała zamienił się w przewodnika, który oprowadził nas po telewizji i zajrzał z nami tam, gdzie zwykłe wycieczki nie mają wstępu. Byliśmy w charakteryzatorni ( tu każdy występujący w telewizji ma wykonany makijaż), w newsroomie (pokój dziennikarzy pracujących nad programami informacyjnymi) wreszcie zajrzeliśmy do studia realizującego program na żywo dla telewizji ogólnopolskiej.

W telewizji czekała nas jeszcze jedna niespodzianka. Zostaliśmy zaproszeni do realizacji autorskiego programu Pawła Pochwały Ludzie z Mazowsza