Pomoc naszych uczniów dla „Kundelka”

07 czerwca 2023 r.  wolontariusze z klasy 2 a i klasy 3 Thi udali się pod opieką pani Aleksandry Kalaty i pani Małgorzaty Oziębło do Schroniska „Kundelek” dla małych zwierząt w Iłowie. Podczas spotkania z właścicielką placówki przekazano na rzecz czworonogów karmę, trzy sztuki „przyjaznych” klatek oraz środki czystości, zakupione z funduszy uzyskanych podczas przeprowadzonej w szkole akcji charytatywnej „Wspieramy nasze pieski”.

W tym miejscu chcemy podziękować całej społeczności szkolnej za postawę i zaangażownie podczas kiermaszu. Wszyscy udowodniliśmy, że nie jest nam obojętny los samotnych, porzuconych, często chorych zwierząt. Kulminacyjnym punktem programu naszego pobytu był spacer z czworonogami, podczas którego wolontariusze i szczęśliwe pieski okazywali sobie wzajemną miłość, wrażliwość i empatię.

Na zakończenie pobytu w schronisku każdy uczestnik otrzymał drobny upominek, a przede wszystkim podziękowania za dary i ogromne serce wobec tych bezbronnych istot.

                DO NASTĘPNEGO ROKU SZKOLNEGO !!!!!!!

                      Już jesteśmy umówieni na wrzesień lub październik….

                            DZIĘKUJEMY