Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W piątek 23 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023.

Szkolne wydarzenie zaszczycili swoją obecnością Starosta Powiatu Żyrardowskiego Krzysztof Dziwisz, Przewodniczący Komisji Oświaty Michał Ochnicki oraz Radny Powiatu Żyrardowskiego Dariusz Mitrowski, którzy złożyli gratulacje uczniom osiągającym wysokie wyniki w nauce oraz podziękowania Pani Dyrektor Annie Smolarek, której działania sprzyjają wszechstronnemu rozwojowi naszej młodzieży.

Jesteśmy dumni, że aż 50 naszych uczniów uzyskało średnią ocen powyżej 4,5 i otrzymało z rąk Pana Satrosty oraz Pani Dyrektor nagrody za swoją wytężoną całoroczną pracę. Aż 31 osób z tej grupy (12 uczniów liceum ogólnokształcącego oraz 19 uczniów technikum) otrzymało świadectwa z wyróżnieniem.

14 uczniów z wynikami conajmniej 5,0 – siedmioro licealistów oraz siedmioro przedstawicieli technikum – zostało ponadto nagrodzonych stypendiami za wyniki w nauce przyznanymi przez Radę Rodziców.

Podczas uroczystości nie mogło zabraknąć także części artystycznej. Nasza uzdolniona licealistka Paulina Jasińska wraz z panem Jackiem Chmielewskim przygotowali kilka autorskich piosenek w wakacyjnym klimacie.

Osobom wyróżnionym gorąco gratulujemy!

A wszystkim członkom społeczności szkolnej życzymy

udanego wypoczynku i samych dobrych wrażeń podczas wakacji.

Do zobaczenia 4 września!