Powitanie wiosny przez w Wiskitkach

Wiosna jest ciepłą i przyjemną porą roku, podczas której wszystko budzi się do życia. W naszej szkole postanowiliśmy przywitać ją w sposób wyjątkowy. W tym dniu zamiast tradycyjnych lekcji odbyły się warsztaty rozwijające liczne kompetencje społeczne i osobiste.

Rozwijaliśmy kreatywność – odbył się konkurs, w którym uczniowie mieli za zadanie porozmawiać ze sobą, aby znaleźć kwiatek o tym samym numerze. Na zwycięskie pary czekały cenne nagrody niespodzianki. Podczas konkursu plastycznego młodzież zaprezentowała nam swój sposob widzenia wiosny i jej oznak.

Szkolna aula w tym dniu zmieniła swoje przeznaczenie i stała się miejscem, w którym uczniowie mogli zapomnieć na chwilę o codziennych troskach i obejrzeć ulubiony film w towarzystwie pedagogów i nauczycieli. Nie zabrakło również… wiosennego grilla!