Sukcesy naszej uczennicy w cheerleadingu sportowym

Uczennica klasy pierwszej technikum hotelarskiego Zofia Ośka w dniach 13 i 14 kwietnia brała udział w Mistrzostwach Polski w Cheerleadingu sportowym w Grodzisku Mazowieckim.

Razem z zespołem Fresh Junior zdobyła dwa srebrne medale 🥈 i została Vice Mistrzynią Polski w dwóch kategoriach: Freestyle Pom Junior Drużyny oraz Cheer Jazz Junior Drużyny. W duecie z Hanną Hanszke z Mszczonowa zajęła natomiast 8 miejsce (na 17 duetów biorących udział w kategorii Freestyle Pom Junior).

Zofia trenuje cheerleading sportowy od prawie 10 lat, należy do Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Fresh w Mszczonowie. Bierze udział w wielu turniejach krajowych i międzynarodowych, gdzie wielokrotnie zajmowała miejsca medalowe ✨️🥇

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!