Wyróżnieni w konkursie historycznym

1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie z klasy 4 TI Zespołu Szkół nr 3 w Wiskitkach, pod opieką wychowawcy Bogusława Nietrzebki, reprezentowali naszą szkołę w konkursie wiedzy o Żołnierzach Wyklętych. Konkurs pod patronatem Macieja Małeckiego, posła na Sejm RP oraz Krzysztofa Dziwisza, Starosty Powiatu Żyrardowskiego został zorganizowany przez Muzeum Mazowsza Zachodniego w Żyrardowie.

Naszą szkołę godnie reprezentowali: Michał Żochowski, Szymon Bujnowski i Miłosz Ciesielski. Po części pierwszej – pisemnej Michał Żochowski i Szymon Bujnowski przeszli do drugiego, ustnego etapu konkursu i ostatecznie zdobyli wyróżnienia. Miłosz Ciesielski otrzymał dyplom za uczestnictwo w konkursie.

Gratulacje dla zwycięzców, wyróżnionych i uczestników!

Trzej uczniowie czwartej klasy informatycznej trzymają w rękach dyplomy stojąc na tle pejzażu olejnego przedstawiającego las - zdjęcie zrobione w budynku Muzeum Mazowsza Zachodniego.